Kentoya - Autojarda

 Oficiální zastoupení značky 

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

S výrobou skútrů a elektro kol máme letité zkušenosti - specializujeme se zejména na nejběžnější typy, tedy skútry 125 ccm a 50 ccm. V naší nabídce naleznete také elektro kola  vlastní výroby. Neváhejte a nakupujte přímo u nás!!!

Značka Kentoya jako obchodní značka pro skútry má své kořeny v Německu, kde koncem osmdesátých a začátkem devadesátých let byla jedna z prvních firem zabývající se prodejem levných skútrů. V roce 1994 založila pobočku i v České republice a v následných letech začala budovat sít prodejen v České republice a na Slovensku. V letošním roce slavíme již 22 let na trhu a za tu dobu jsme se stali nejoblíbenější a nejprodávanější značkou v České republice se silným zázemím a tradicí.
Naše skútry za celou tu dobu prošly nelehkým vývojem a od počátečních potíží s kvalitou a distribucí se naše skútry staly jedny z nejspolehlivějších na českém trhu. Od roku 2001, kdy jsme si začali vést statistiku, máme prodáno v České republice téměř 24.000 skútrů a přes neustálé zvyšování ceny práce, materiálu a dopravy jsou naše skútry cenově nejdostupnější.
S postupem doby můžeme bez nadsázky říct, že jsme se stali lídrem na trhu v segmentu levných, ale přitom s ohledem na cenu kvalitních skútrů.
Od roku 2015 dáváme na všechny skútry záruku na motor v délce 3 roky, protože si jsme jistí kvalitou motorů.
Své výrobce pečlivě mezi čínskými továrnami vybíráme a v případě potřeby přesouváme výrobu k takovým výrobcům, u kterých máme zajištěnu tu nejlepší kvalitu a plynulost dodávek. Za 22 let prodeje je zvyšování kvality, designu a moderních komponentů znát a v současné době jsou naše výrobky oproti konkurenci vybaveny nejmodernějšími technologiemi, jako jsou např. LED denní svícení, úsporné LED technologie ve světlech, digitální tachometry a podobně. V roce 2012 jsme navázali spolupráci s čínským koncernem, který je zaměřen pouze pro evropský trh a design a velikost skútrů odpovídá evropským zákazníkům a jejím požadavkům. Tento holding vyrábí jak pro nás, tak i pro značky v Německu, Švýcarsku, Španělsku, Anglii atd.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky